להצהרת נגישות יש לגלול מטה

_____________________________________

משנת 1994 אנו מייבאים ריהוט לבית מרחבי העולם ומשווקים בפריסה ארצית. שאיפתנו היא להפוך את חוויית הקנייה למהנה, פשוטה ויעילה יותר, תוך הענקת שירות מסור לאורך כל תהליך הבחירה, הרכישה וכמובן לאחריו. במהלך השנים צברנו ניסיון רב בהדרכת הלקוחות לעיצוב פנים הבית על פי טעם ותקציב משתנים ועקרון שעם השנים נהפך למוטו אצלנו: שילוב אופטימלי של מחיר ואיכות, תוך התחשבות מקסימלית ברצון הלקוח. מוטו שמוביל אותנו בבחירת הרהיטים המשווקים על ידנו הוא: ריהוט מעצבים איכותי, במחיר נגיש. מבין מוצרינו באתר זה תוכלו למצוא: מזנונים במגוון עיצובים שונים, ממודרניים עד לקלאסיים, מעיצובים שיכניסו לביתכם קו אופנתי וחדשני ועד לעיצובים שישתלבו בצורה אותנטית וישרו אווירה מרגיעה. שולחנות סלון: לצד כל סט מזנון או שידת טלוויזיה אנו מקפידים להציע שולחנות סלון תואמים לכדי התאמה אידיאלית. באולם התצוגה שלנו תוכלו להתרשם מקולקציית מערכות ישיבה, מבחר פינות אוכל וחדרי שינה, לצד ליווי מקצועי והסברים מפורטים.

_____________________________________

הצהרת נגישות

לאתר ולסניף

סימקס שיווק רהיטים בע"מ פועלת בהתאם להוראות החוק והתקנות להנגשת שירותיה לכלל ציבור הלקוחות, ובכלל זה גם לציבור הלקוחות עם מוגבלות, מתוך תפיסה לפיה לקוחות עם מוגבלות הינם לקוחות שווי זכויות הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לכל תחומי השירות.

הסדרי נגישות בסניף

אנחנו עושים את כל המאמצים בכדי להבטיח את הנגישות של הסניף לכל סוגי המוגבלויות. לנוחיותכם, מפורט הסדר הנגישות העומד לשירותכם בסניף:

- כתובתנו היא רחוב מרקוני 3, צ׳ק פוסט, חיפה, 32951

- הכניסה לסניף הינה מונגשת

- קיים שילוט הכוונה

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. חברת סימקס שיווק רהיטים בע״מ מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.

אופן עבודת ההנגשה באתר

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לסיום הטעינה.

דרכי פנייה לבקשות והצעות שיפור בנושא נגישות

בכל בקשה, שאלה, או הצעה לשיפור בנושא הנגישות ניתן לפנות לרכז הנגישות בחברה:

סטיב כץ

כתובת: רחוב מרקוני 3, מתחם הצ׳ק פוסט, חיפה, 32951

טלפון: 054-5769925

פקס: 04-8724385

דוא"ל ישיר: info@simax.co.il

תוכן זה עודכן לאחרונה בתאריך 01.01.2021